Прийнято вважати, що динозаври вимерли 65 мільйонів років тому. З цієї причини навіть повний скелет стародавніх ящерів вважається сьогодні великою знахідкою. Добре збережені скам'янілі яйця зустрічаються ще рідше. Якісний же відбиток шкіри доісторичних рептилій можна сміливо назвати подарунком долі. Всі ці фактори дозволяють зрозуміти масштаб подиву індійських учених, після того як в руки до них потрапили останки динозавра з плоттю, що не до кінця расклалася. Як повідомляє сайт Економіст, біологи до цих пір не вірять своєму щастю.

Вчені здивовані недавньою знахідкою останків істоти, що нагадує динозавра, зі збереженною на кістках плоттю. Труп тварини був виявлений електриком, який приводять в порядок занедбану 35 років тому підстанцію в невеликому індійському містечку Уттаракханде. Останки відправлені на проведення вуглецевого аналізу, щоб дізнатися їх приблизний вік, проте вже достеменно відомо, що нелеткі динозаври вимерли 65 мільйонів років тому. Саме цей факт ставить вчених у глухий кут: плоть не може зберігатися протягом тривалого часу, не закам'янівши.

Професор палеонтології Делійського університету Ааріан Кумар, повідомив місцевим ЗМІ, що знайдений примірник схожий на одного з тероподів – підряду динозаврів, що включає в себе істот від величезного тирекса до крихітного анхіорніса. Однак таке неможливо, упевнений учений. Одна з головних версій на даний момент полягає в тому, що знайдені останки можуть бути генетично мутувавшим плодом тварини з сімейства козлів, однак остаточно це стане відомо лише після ретельного вивчення.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про пірнатого крокодила

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще