У Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті з 14 липня.

Вся справа в тому, що в країні назріває транспортна криза, через що владі довелося піти на крайні заходи. Таке розповіли в прес-службі Київської міської держадміністрації на офіційному сайті.

Також у повідомленні говорилося, що криза спровокувала збитковість комунальних перевізників.

"Ми змушені зробити цей складний крок. Потрібно бути відповідальним і чесно сказати, що інакше нам не уникнути кризи в транспортній сфері столиці", ― заявив міський голова Віталій Кличко.

Тепер, при бажанні проїхатися в метро, пасажир повинен буде заплатити 8 гривень. Для тих, хто користується ним регулярно і може придбати 50 поїздок, ціна складе 6,50 гривень. Також уточнили, що безкоштовний проїзд для пільговиків скасовувати не будуть.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", українці в першому кварталі 2018 року за харчі та безалкогольні напої віддали 211,868 грн. Відомо, що витрати на ці товари склали 42,1% від кінцевих споживчих витрат.

Про це свідчать оперативні дані Держстату.

Так, на алкоголь і тютюн за звітний період було витрачено 37,978 млрд грн, або 7,6% від сукупних витрат. Кінцеві споживчі витрати українців у першому кварталі цього року склали 503,557 млрд грн.

Також портал повідомляв про те, що на основі аналізу трендів аналітики Bank of America Corp. прогнозують повторення подій 1998 року. Тоді в азіатському регіоні стався світова економічна криза, а в Росії – дефолт, повідомляє видання Bloomberg.

Як повідомляє банк, ринки обвалюються під тиском сильного долара, тоді як акції високотехнологічних компаній просуваються вгору.

"Стійке зростання в США, згладжування кривої дохідності облігацій, скорочення ринків країн, що розвиваються. Все це схоже на відлуння подій 20-річної давності", – говорить провідний інвестиційний аналітик Bank of America Майкл Хартнетт.

Крім того, нагадаємо, що Європейський Союз змінює правила ввезення та вивезення валюти. І ці правила будуть більш жорсткими.

За інформацією Комітету постійних представників країн Європейського Союзу до регламенту внесли зміни, що стосуються обов'язкового декларування готівки на суму від 10 тисяч євро.