В Андріївській церкві реставрували картину "Проповідь Апостола Андрія" живописця Платона Бориспольця, що датується 1847 роком.

Про це повідомив заступник директора по реставраційним і господарським роботам Національного заповідника "Софія Київська" Вадим Кириленко в соціальній мережі Facebook.

За його словами, картина не знімалася зі стіни протягом 150 років. Її розмір складає 3,5 х 4,5 метра, а вага - близько 170 кілограмів.

Відзначається, що всі роботи проводили реставратори "Софії Київської".

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", художники відтворили полотно Ван Гога під назвою "Зоряна ніч".

Популярні новини зараз
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще