На українських містах тільки почався пляжний сезон, а разом з ним і перші конфлікти. Причини можуть бути різні й часом, на жаль, невідомі. Як в нашій історії, що сталася на столичній Оболоні: тут пенсіонерка з невідомих причин вирішила, що дівчатам, які палять, на пляжі не місце і не вигадала нічого кращого, ніж поштрикати в них палицею. А потім вдарити. І зверху покрити лайкою, просвітивши, що панянки - представниці найдавнішої з професій.

Відповідний відеоролик у четвер, 24 травня, публікує на своїй сторінці в Facebook користувач Антон Ковалишин.

Судячи з відео, старенька була розсерджена курінням молодих дівчат на пляжі, через що підійшла до них і почала тикати палицею. Дівчата досить довго спокійно реагували на агресивні дії, проте старенька не вгамовувалася, підходячи до них знову і знову і все більше розпалюючись. До конфлікту приєдналися її соратниці, посипалися образи, в тому числі класичне "повії". Дівчат почали бити палицею. У якийсь момент одна з дівчат облила стареньку з пляшки.

Увага! 18+. На відео присутня ненормативна лексика

Закінчилося все викликом поліції

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як в Росії розлючений чоловік розстріляв пів-вулиці, а після застрелився і сам.

"Зранку сталася чергова сварка: сусіди прийшли до Новікова і стали просити грошей на випивку. Коли Олександр відмовив, вони стали погрожувати йому. Через годину стрілок знову набрав сестру і сказав, що все владнав. Після цього Новіков попрощався з родичкою і повідомив, що зараз застрелиться", - пишуть російські ЗМІ.

Ми також писали про те, що 25-річного жителя Москви звинувачують у замаху на вбивство пенсіонерки. Постраждалу з важкими травмами госпіталізували, зараз вона знаходиться під наглядом медиків. Зараз слідчі з'ясовують усі обставини. Їм належить з'ясувати, з якої причини москвич вирішив зірвати агресію на безпорадною старенькій.