На київських пляжах виявили страшну інфекцію

поділитись
Половина з перевірених пляжів виявилася просто непридатною для користування

На столичних пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції.

Так, фахівці провели перевірку на 13 київських пляжах. Чудно, але з цього числа тільки 6 можна назвати відносно безпечними, тобто такими, де можна засмагати і купатися, не ризикуючи загриміти в лікарню незабаром. Решта 7 можуть похвалитися хіба що підвищеним вмістом лактозопозитивної кишкової палички. Як повідомляє "44.ua", про це розповів в.о. директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Сергій Чумак."7 і 10 травня фахівці відібрали проби води з озер, біля яких в цьому році планується відкрити 13 пляжів до початку купального сезону. З них в п'яти зразках лактопозитивна кишкова паличка значно перевищує допустимі норми. Це вода біля зон рекреації" Тельбін "," Вербне "," Веселка "," Пуща-Водиця "та" Чорторий ", - розповів він.

Також на пляжах "Веселка" і "Галерний" в воді знайшли перевищений вміст забруднюючих речовин БПК-5 (біохімічне споживання кисню).

Тільки шість пляжів пройшли перевірку на відповідність санітарним нормам: "Золотий", "Передмістна слобідка", "Центральний", "Молодіжний", "Дитячий" і "Венеція".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що контрольні перевірки масово проведуть в Тернопільській, Волинській, Херсонській, Запорізькій та Закарпатській областях: тут мобільні групи з ліквідації заборгованостей перевірять любителів "відкосити" від аліментів.

Ми також писали про те, що комунальники знову відключать в Києві воду, причому як гарячу, так і холодну. У мережі опублікували список адрес і числа, коли водопостачання буде відсутнє.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
пляжі, Київ, інфекція
В мережі показали історичні фотографії "плаваючого" Києва
0
0
21:32 19.08.2018
Полторак розповів про нові подробиці майбутнього параду
0
0
19:36 19.08.2018
Опублікували відео з репетиції параду до Дня незалежності, яке знято з дрона
0
0
14:09 19.08.2018
Протягом дня в українській столиці очікується мінлива хмарність, 26-28°С
0
0
13:24 19.08.2018
Характер руйнувань вказує на те, що комунальникам доведеться знімати шар асфальту
0
0
12:30 19.08.2018