Всі законні місця пересувної та сезонної торгівлі Києва будуть позначені голограмами. Це буде зроблено для того, щоб киянам було легше зрозуміти, де законна торгівля, а де ні. Про це повідомив радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець у Facebook.

За його словами, всі місця розміщення затверджуються комплексною схемою, виходячи із зон обмеження, державних будівельних норм та відсутності скарг з боку городян. Далі ці місця розподіляються між підприємцями на справедливій основі через біржові торги. Основна мета – максимальна вигода для міського бюджету і відсутність корупційних ризиків.

"Усі законні місця пересувної та сезонної торгівлі Києва будуть позначені голограмами. Це буде зроблено для того, щоб киянам було легше зрозуміти, де законна торгівля, а де ні. Використовується тільки один принцип, принцип чистої монетизації. Ніяких пільг чи знижок кому-небудь не передбачено, адже це може призвести до корупційних ризиків, не справедливої конкуренції або ж підробки документів. Основна мета максимальна вигода для міського бюджету і відсутність корупційних ризиків", - заявив Білоцерківець.

Зазначимо, що міська влада Києва регулярно веде боротьбу з МАФами. Нещодавно комунальники очистили від малих архітектурних форм пішохідний перехід на площі Космонавтів. Проте, святе місце порожнім не буває, і вже на наступний ранок туди прийшла бабуся, щоб торгувати квітами.

Як відомо, в Україні офіційно заборонили МАФи і рекламу на тротуарах. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оновило державні будівельні норми, які, зокрема, не допускають встановлення тимчасових споруд, рекламних і інших конструкцій на тротуарах вулиць.

Популярні новини зараз
Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Нагадаємо, кияни красномовно показали імітацію боротьби з МАФами.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що чергову станцію київського метро звільнили від МАФів.

Також "Знай.uа" писав, що головна київська вулицязмінилася до невпізнання.