У столиці розпочалась ліквідація ялинок, які не встигли реалізувати на ринках до нового року. Деякі продавці самостійно вивезуть дерева, а іншими займуться спеціальні служби.

Про це повідомляє ТСН.

На ліквідацію непроданих ялинок на офіційних торгових майданчиках в Києві витратять понад 300 тисяч гривень.

Підприємці стільки заплатили за дозволи на торгівлю - така ж суми потрібна на ліквідацію наслідків ялинкових ринків. Це займе близько чотирьох днів.

Продавцям повідомляють, що вони можуть відвести ялинки до зоопарків, де їх згодують тваринам.

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток
Показати ще

"Київзеленбуд" облаштує у столиці спеціальні майданчики з устаткуванням, де можна буде безкоштовно утилізувати свої непродані ялинки.

"Пункти будуть у кожному районі на базі управління зелених насаджень, можна привезти ялинку і утилізувати в тріску, а потім вона буде використана як матеріал вже в роботі зеленбуду", - розповідає перший заступник генерального директора київського об’єднання "Київзеленбуд" Дмитро Заруба.

Дивіться, яка нині ситуація на ринках, де продавали ялинки

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вже у перший день нового року на Окружній дорозі у Києві з'явились цілі "кладовища" ялинок. Ця картина неабияк засмучує громадян, які виступили проти продажу живих дерев на новий рік.