Аспірантка Саутгемптонського університету Катаріна Мура, використовуючи сучасні технології, створила різдвяний вінок і ялинку зі стовбурових клітин людини.

Малюнок зроблений методом лазерної візуалізації, який застосовують при експериментальних дослідженнях у регенеративній медицині.

Відзначається, що зелені деталі – це колаген, червоні – жирові клітини, взяті з кісткового мозку людини.

Колір на малюнку Катаріна трохи змінила за рахунок електронної маркування клітин, яка застосовується при лабораторному аналізі: природний відтінок клітин колагену - синій.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Раніше експерти назвали перспективні технології, які стануть справжнім проривом в науці. Однією з них, за їх оцінками, стане виготовлення цифрового імпланта мозку, що дозволяє бачити нейронну пил.

Проект DAPRA з вкладеннями в 65 млн доларів протягом 2018 року представить результат своєї праці - імплантат головного мозку. Завдяки своїм розробкам вчені створили можливість вловити сигнали нейронної пилу і викликати нейрони.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що виявлено прадід всіх дзеркал.