Покупець придбав навушники у магазині електроніки і техніки "Цитрус" і запідозрив його у продажу підробленої продукції. Відповідну публікацію розмістив на своїй сторінці в Facebook депутат Київської міськради Олександр Пабат.

Покупець розповів, що придбав у магазині "Цитрус" навушники датської компанії Bang & Olufsen BeoPlay H6, ціна яких починається від 6 тисяч гривень. Незабаром він виявив дефект на навушниках і звернувся з проблемою в офіційний сервісний центр, де був вкрай здивований відповіддю.

"Перший же візит в офіційний сервісний центр Bang & Olufsen дав, м'яко кажучи, несподіваний результат ― там мені пояснили, що в даному конкретному вигляді продукція B&ніколи не випускалася, а тому навушники мають контрафактну природу", - повідомляє Цвк.

Потім чоловік звернувся в магазин, де здійснював купівлю, там не здивувалися і повідомили, що його скарга буде передана на розгляд в сервісний центр постачальника.

"На відміну від мене, у співробітників "Цитруса" інформація про сумнівну якість продукції не викликала ніяких емоцій. Як я зрозумів, є якийсь затверджений корпоративний монолог на випадок претензій з боку клієнта. Мовляв, "Цитрус" ― просто продавець, який реалізує товар від імені якогось постачальника. Звідки і якими бочками вантажать гаджети ― не їх компетенції справу. Є скарги ― товар передадуть на розгляд у сервісний центр того ж загадкового постачальника", - пише Олександр.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" на презентації продуктів Google на початку жовтня компанія може показати перший у своїй історії смарт-годинник. Новий девайс від Google буде працювати на платформі Wear OS, повідомляє Android Police.

Популярний інсайдер Еван Бласс запевняє, що разом з анонсом третього покоління Pixel/Pixel XL і другого покоління навушників Pixel нирки золото, компанія Google покаже власний годинник під брендом Pixel.