Знайомтеся, Дені Джонсон - багатодітна мати і мільйонер в одному флаконі. Коли їй був 21 рік, чоловік покинув її з дитиною на руках і без гроша в кишені. Уже в 23 Дені заробила свій перший мільйон. Зараз у неї все ще величезні доходи і 5 дітей, яких вона виховує особливими методами. Передає Clutch.

Ніяких гаджетів і телевізора

Всі діти Дені Джонсон отримали перші смартфони після свого 16-річчя. Телевізора же в будинку Джонсонов і зовсім немає.

"Мої діти не можуть дозволити собі ноутбук або мобільний телефон, тому що нічого не заробляють. Мобільний телефон не дає людині нормально організовувати і планувати свій час, а телевізор демонструє шаблонні моделі життя. Чому може навчити, наприклад, мультик про Губку Боба? Лінивий персонаж , який постійно радіє, що спритно обводить інших навколо пальця. А ви хотіли б, щоб ваш син виріс таким? А хотіли б такого чоловіка для дочки? Якщо ваша дитина не буде дивитися телевізор місяць, він легко позбутися цієї залежності. "

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Вчимо любити і поважати працю

Не потрібно вчити дітей, що робота - це щось важке і неприємне. Діти, які постійно чують від батьків скарги на начальство і колег, можуть в майбутньому розхотіти працювати зовсім.

Дені вчить своїх дітей допомагати їй по дому, таким чином вони платять за проживання та харчування. Вона вважає, що діти повинні вміти виконувати роботу, яка їм не подобається, адже це загартує їх характер. Також діти повинні знати, що нічого в житті вони не будуть отримувати безкоштовно.

У дитини з дитинства повинна бути мета

Джонсон розповіла чому дитина повинна знати, чим хоче займатися:

"В сім'ї моїх друзів, яким належить видавництво, син взагалі не хотів вчитися і не знав, чим займатиметься в життя. Тоді батькові довелося кардинально змінити цю ситуацію. Він відправив сина попрацювати в притулок для бездомних, без особистих коштів.

Через тиждень безтурботний тінейджер повернувся іншою людиною. Хлопчик щиро бажав підвищити свою успішність і навіть виявив бажання брати участь у сімейному бізнесі. Якби батьки не балували дитини в дитинстві і у нього була своя мета, бажання і мрії, хлопчикові б не довелося проходити «школу життя» довжиною в тиждень. Але ж деякі діти витрачають на це набагато більше часу! Про це варто задуматися ".

Пояснюємо, що гроші не падають з неба

За суворою стратегії виховання Дені Джонсон дитина повинна бути забезпечена тільки найнеобхіднішим, все інше він повинен добувати сам. Так дитина зрозуміє, що заради виконання його бажань потрібно сильно попрацювати.

"Я даю своїй дитині 50 доларів в рік на взуття і купую 4 пари джинсів. Розкішне взуття за такі гроші ніколи не купиш, але якщо дуже хочеться - йди і зароби або шукай розпродаж!"

Краще витрачати або збирати?

У будинку Дені є правило: якщо чадо змогло накопичити 10 доларів за певний термін, йому дається ще 5. Так дитина може з часом назбирати на щось бажане.

Успішні люди щедрі

Дені Джонсон закликає батьків навчати дитину повазі до чужих потреб і потреб! Її діти віддають 10% від кожної заробленої суми на благодійність, а 20% залишають на відпочинок і хобі, решта суми збиратися для реалізації майбутніх ідей.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", прийняти дитину з синдромом Дауна буває складно як для батьків, так і для оточуючих. Часто мами особливих діток ловлять на собі осудливі погляди. Як на них реагувати? І як виховувати дитину в не толерантному суспільстві?