Багато ватажків "Л/ДНР" воліють ховати своїх дітей подалі від принад "русского мира", який вони так успішно створюють на окупованих територіях Донбасу. Втім, існують і виключення з правил - деякі з нащадків ватажків все ж залишаються поруч з батьками в Донецьку і Луганську.

Хто з дітей ватажків "Л/ДНР" влаштувався на окупованих територіях, а хто вважав за краще втекти подалі від війни, яку розв'язали їх батьки?

Син Михайла Толстих ( "Гіві")

Вперше про сина Гіві Сергія Толстих стало відомо в червні 2017 року. Тоді журналісти дізналися, що хлопця звуть Сергій і що він закінчив школу №12 в окупованому Іловайську Донецької області. Тоді ЗМІ стверджували, що він нібито збирається продовжувати вчитися в Україні.

Втім, реальність виявилася набагато більш прозаїчною. У січні знайшли сторінку Толстих-молодшого "Вконтакте", де він позує в формі курсанта військового ліцею в Донецьку.

Популярні новини зараз
За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону
Показати ще

Діти ватажка "ЛНР" Ігоря Корнета

Після перевороту в Луганську, коли колишній ватажок "ЛНР" Ігор Плотницкий втік до Росії, на передній план тимчасово вийшов "міністр МВС ЛНР" Ігор Корнет. Журналісти почали копатися в біографії терориста і незабаром виявили, що його старша дочка Марина вчиться на юриста в Харкові.

Крім того, стало відомо про молодшу дочку Корнета Ксенію, яка живе в російській Самарі. Там вона займається кінним спортом і вчиться в престижній школі.

Крім того, у Корнета-старшого є ще дитина - син Кирило (молодший з дітей), який теж живе в Самарі разом з дружиною терориста.

Діти Олександра Захарченко

Відомо, що дітей у ватажка "ДНР" четверо, але він їх посилено ховає. Достовірна інформація є лише про молодшого, який народився від нової дружини Захарченко в липні 2015 року.

Судячи з інформації на сторінці Андрія Захарченко - він старший син терориста, живе він в Донецьку і закінчив Донбаську юридичну академію. Однак реакції на оприлюднення цієї інформації в ЗМІ від ватажка "ДНР" не було. Що може значить як її правдивість, так і те, що хтось просто розважається і дражнить журналістів.

Син екс-ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького

Син ватажка "ЛНР" перебрався в Росію ще в 2015 році. Відомо, що він вибрав місцем проживання Воронеж, де займається бізнесом. Благо, проблем з готівкою у нього бути не повинно, оскільки за час свого правління Плотницкий-старший заслужив звання "короля контрабанди" і обклав весь окупований Луганськ даниною.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", в "ДНР" розповіли про "страшні злочини" ЗСУ.