У Барнаулі (Росія) вихователька так захопилася педагогічними "прийомами", що суцільна муштра переросла у знущання наді дітьми.

Жінку не зупиняли навіть приховані камери спостереження, які розташовані по всій території закладу, який, до речі, серед місцевих вважався елітним.

Принаймні, до цього дня. Вона почала бити малюків, залякувати їх так, що вони просто не здатні були й слова проти сказати. На щастя, кривдницю затримали, вона перебуває під слідством.

Зовсім скоро на горе-виховательку очікує серйозна розмова не тільки із поліцією, а й психологом, який перевірить, чи все у неї в порядку з головою. Питання в іншому, як дирекція садочка із таким гучним ім 'ям та шаленою популярністю серед батьків взяла на роботу таку жорстоку людину?

Дивіться: побиття дітей у садочку Барнаула (Росія)

Популярні новини зараз

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

Що робити, якщо над вашою дитиною знущаються у садочку, чи школі?

На жаль, подібні випадки не рідкість і в Україні: як в приватних, так і державних закладах. Від агресії однолітків та вихователів, вчителів, діти не застраховані. Єдине рішення: знати свої права і діяти згідно інструкції.

Зазвичай у таких випадках батьки намагаються самостійно вирішити ситуацію, але найчастіше це не вдається, і замість конструктивних рішень виникають емоційні сварки і скандали. Так, якщо дитина скаржиться, що зазнає насильства з боку вчителя або вихователя, спершу потрібно з’ясувати у дитини якомога більше фактів і подробиць про заподіяння їй шкоди, після чого звернутися до батьківського комітету, директора школи або завідувача дитсадка.

Наступний крок - написати заяву до місцевого управління освіти щодо перевірки методів виховання з боку вчителя або вихователя. Своєю чергою управління освіти повинно надати висновок комісії. Також треба звернутись із відповідною заявою до органів внутрішніх справ, управлінь (відділів) у справах сім'ї та молоді.

У разі, якщо дитина поскаржилася на насильство з боку однокласників, батькам необхідно звертатися до територіальних підрозділів Національної поліції із відповідною заявою для того, щоб останні встановили усі обставини та факти та притягнули винну особу до відповідальності.

Інструкція для батьків

Дивіться: злочини проти дітей в інтернатах

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчительки Росії підтримують свою колегу, звільнену за кілька фотографій в купальнику в стилі пін-ап. Педагоги почали флешмоб, розміщуючи свої пляжні та неформальні знімки в соціальних мережах, ставлячи тег #учителятожелюди.