В одному з дитячих садків міста Єкатеринбурга (Росія) горе-вихователька знущалася над дітьми. Відомо, що жінка душила та била дітей, а також вчила їх собачим командам.

Про це стало відомо завдяки повідомленням прес-служби місцевого управління МВС.

Так, відносно жінки порушено кримінальну справу за статтею 156 КК («Невиконання обов'язків по вихованню дитини»). Розслідуванням справи займається служба дізнання шостого відділення поліції Єкатеринбурга.

Раніше російські журналісти писали, що педагог в єкатеринбурзькому дитсадку знущалася над вихованцями протягом року. Відомо про це стало після того, як батьки помітили зміни в поведінці дітей.

Популярні новини зараз
Мобілізації не уникнуть: хто в першу чергу піде до ТЦК у квітні Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень Вагітність від 15-річного коштувала міністерці Ісландії у справах дітей посади: правда спливла через 30 років Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році
Показати ще

З'ясувалося, що жінка забороняла дітям ходити в туалет під час тихої години, а якщо дитина не могла витерпіти, вона тикала його обличчям у калюжу. В якості покарання дітей замикали в порожній кімнаті або садили на високу шафу. За розповідями батьків, вихователька била хлопців, щипала та душила, змушувала їсти власну блювоту.

Колеги жінки розповіли, що неодноразово чули, як вона командує дітям «До мене!», «Сидіти!», «До ноги!». Вихованців вона залякувала, щоб вони нічого не говорили дорослим.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські матері мають право на грошову допомогу при народженні дитини. Однак, це не єдиний вид дотацій, які можуть отримати вагітні та молоді матері. Причому, багато хто не знає, на яку саме допомогу можуть претендувати та як її отримати.

Перш за все, щоб отримати допомогу на дитину, один з батьків повинен подати відповідні документи в Управління праці та соціального захисту населення:

Оригінал паспорта та його копія, заяву на отримання соціальних виплат, банківські реквізити, куди будуть нараховувати виплати, свідоцтво про народження дитини, копія судового рішення про усиновлення.

Бувають випадки, коли співробітники просять довідку про склад сім'ї або інші документи. При цьому батьки можуть їх не надавати, оскільки це не передбачено законом.

Подати документи слід протягом 12 місяців з дня народження дитини. Крім того, уточнити всі питання можна за телефоном гарячої лінії: 0-800-50-73-09.

Як повідомляв портал "Знай.uа" український уряд запланував нове ускладнення життя злісним неплатникам аліментів.