Вчителі і вчительки Росії підтримують свою колегу, звільнену за кілька фотографій в купальнику в стилі пін-ап. Педагоги почали флешмоб, розміщуючи свої пляжні та неформальні знімки в соціальних мережах, ставлячи тег #учителятожелюди.

26-річна Вікторія Попова працювала вчителькою історії в омській школі № 7. У вільний час дівчина займалася в школі моделей плюс-сайз. Курс навчання включав заняття з хореографом, підбір одягу і макіяжу, а також обов'язкові навчальні зйомки. Так, Вікторія знялася в купальнику для реклами магазину одягу великих розмірів. За словами Вікторії, вона не розміщувала це фото в соцмережах. Кадр опублікувала в Instagram власниця агентства Катерина Бредова.

Наткнувшись на фото в мережі, завуч сьомої школи запропонувала педагогу звільнитися за власним бажанням або бути звільненою за дисциплінарні порушення. Вікторія здалася і написала «за власним».

Популярні новини зараз

Величезний стафф накинувся на таксу в Києві: нацгвардієць розбороняв псів ножем

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Показати ще

Новина про звільнення вчительки-моделі розлетілася по Рунету. Багато користувачів, у тому числі й батьки школярів, вважають цю ситуацію несправедливою. Але особливо обурені педагоги по всій країні, які вирішили підтримати Вікторію справою.

Міністр освіти регіону відреагував на скандал і запропонував Вікторії повернутися на роботу — в ту ж саму або іншу школу.

Раніше портал "Знай.uа", що схожа ситуація зі звільненням за знімки в купальнику сталася в Рівненській області. Так, в селі Бугаївка через фотографії у соцмережі звільнили виховательку дитсадка Віту Черешньовську. За словами виховательки, її конфлікт з завідуючою дитячого садка Ларисою Музикою триває вже кілька років. Вона зазначає, що працівники дитсадка кілька років тому написали скаргу на неї в управління освіти, після чого завідуюча почала звільняти незадоволених, у тому числі і Черешньовську.

Спочатку Музика поскаржилася в поліцію, що у виховательки куплений диплом, однак довести це не вдалося. Після невдалої спроби директор знайшла нову причину - аморальна поведінка, зокрема, фото в соцмережах. Як повідомляє сама Черешньовська, завідувачка дитсадка принесла в суд три її фотографії.