За рішенням Київської міської державної адміністрації буде закрито і демонтовано тролей через річку Дніпро.

Цю інформацію 30 травня, на своїй сторінці у Facebook, повідомив Дмитро Білоцерковець, депутат від фракції "Блок Петра Порошенка", радник мера Києва з питань благоустрою.

"Місто прийняло рішення закрити і демонтувати тролей, який знаходиться біля Арки дружби народів. На даний момент він там розміщений незаконно", – відмітив він.

Білоцерківець вважає, що на рішення повпливало декілька причин:

"Недотримання правил, що зафіксовано відповідними службами, а так само в зв'язку з великою кількістю скарг від клієнтів, які неодноразово зависали під час спуску".

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Коли у коментарях під постом нардепа запитали, скільки саме скарг надійшло столичній владі, він відповів:

"4 скарги, які надійшли місту. Але смію припустити, що не всі зверталися".

За словами Білоцерківця, наразі перевіряється випадок з можливим падінням людини з тролея.

"Чому можливим? Є відео свідчень потерпілого, який говорить про те, що він нібито впав з дерева біля тролея, хоча ми розуміємо, що з ним могли домовитися", – зазначив Білоцерковець.

Будівництво канатної дороги також стало однією із причин демонтажу.

"..місто перебуває в активній фазі проектування, а, значить, скоро почнуться різні підготовчі роботи. Нагадаю, що ця канатна дорога з'єднає Арку, Труханів острів і Поштову площу", - резюмував Білоцерковець.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Київська міська держадміністрація (КМДА) вирішила модернізувати і об'єднати автоматизовані системи обліку оплати проїзду в міському транспорті в єдину загальноміську систему.

Також портал повідомляв про те, що наші "брати" через поребрика ніяк не можуть змиритися з тим, що втратили Україну назавжди. Вони всіма засобами хочуть створити собі окрему реальність, в якій Росія і надалі має Україна, а українців має за своїх дурних рабів.

На це працює вся машина путінського режиму. І нещодавно російські пропагандисти в черговий раз відзначилися ідіотичним висловлюванням про Україну та українців.