У центрі столиці зібрався натовп активістів, котрі вимагають покарати винних у смерті юристки Ірини Ноздровської.

Мітингувальники звернулися до правоохоронних органів із проханням дати чітку кваліфікацію інциденту – самовбивство, або вбивство, тому що раніше були озвучені обидві версії.

На Михайлівській площі заблокували рух численні авто, приїхали люди з віддалених міст – їхні мікроавтобуси стоять поруч.

Дивіться: активісти вимагають покарати вбивць Ноздоровської

Активісти зібрались біля управління поліції. Вимагають покарати вбивць Ірини Ноздровської.

Posted by Киев Оперативный on Tuesday, 2 January 2018

Популярні новини зараз
Тимошенко: "Якби я перемогла на виборах у 2010 році – країна не опинилася б у війні" Потрібно два документи: українцям пояснили, як збільшити розмір пенсії Пенсіонерів треба захистити від індексації: юрист вказав на необхідний механізм ПриватБанк змінив правила проведення платежів: що варто знати
Показати ще

Ні представники профільних відомств, ні копи поки що ніяк не реагують на вимоги.

Як повідомляв портал "Знай.ua", покійна правозахисниця Ірина Ноздровська у своєму останньому повідомленні в інтернет-мережі подякувала всім, хто допоміг їй розслідувати вбивство сестри.