Реконструкція, якої зазнала насосна водопровідна станція "Крутогорна", стане причиною масштабного відключення води 30 і 31 березня в українській столиці.

Ремонтні роботи, за повідомленням "Київводоканалу", триватимуть з десятої ранку 30 до 7 ранку 31 березня. Весь цей час митися, пити і прати можна буде лише за допомогою води, запасеної заздалегідь. Є і другий варіант: набрати воду з автоцистерн, які будуть подавати за адресами: вулиці Академіка Стражеска на перетині з Героїв Севастополя, на вуглу Новопольовій і Шепелєва, на Сім'ї Идзиховского, 35, Коломийського та Повітрофлотському проспекті, 84.

Експерти на відео називають майбутнє відключення наймасштабнішим в історії Києва:

Відключення водопостачання в зазначений період матиме мiсце у Святошинському, Солом'янському, Голосіївському і Шевченківському районах. В тому числі, будуть повністю залишени без води житлові масиви Нивки, Микільська та Південна Борщагівка, Теремки-1 та Теремки-2, а також частина Шулявки.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" в Києві нещодавно з'явилися шахраї, які представляються жителям столиці співробітниками "Київводоканалу". Вони пропонують нічого не підозрюючим громадянам платну послугу їх опломбування квартирних лічильників, з подальшою постановкою на комерційний облік.

Популярні новини зараз

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Потім злочинці ставлять на лічильник пломбу, віддалено схожу на ті, якими користується "Київводоканал". Забирають гроші і йдуть. А ошукані кияни залишаються чекати платіжок від неіснуючих комерційних посередників (до їх послуг "Київводоканал" у таких питаннях не вдається).