П'ять днів тому у Києві офіційно стартувала безготівкова форма оплати паркування і перші результати вже є: розраховуються через мобільні додатки на 88% водіїв більше, ніж минулого року.

Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов нагадав: готівкові кошти на паркувальних майданчиках столиці більше діють, тому власникам авто слід оплачувати в один із запропонованих способів.

Він підкреслив, що в період із 10 по 15 серпня через паркомати та мобільні додатки надійшло 17 595 гривень.

На даний час такі нововведення діють виключно на добровільних засадах, адже міська влада покладається на добросовісність власників машин.

Як повідомляв портал "Знай.ua", набули чинності нові правила паркування.

Популярні новини зараз
Не купуйте ці 3 популярні консерви навіть по акції: продавчиня розкрила небезпечні секрети магазинів Ще одна країна ЄС обмежить допомогу українцям: що буде з виплатами та житлом Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Пенсії, лікарняні та субсидії: чи отримають українці соцвиплати у листопаді
Показати ще