"Київводоканал" уклав договір на поставку хлориду натрію, про простому кам'яної солі, по 85 гривень за кілограм.

Як повідомляють Нашi грошi, постачальником виступив ТОВ "Укрхімстандарт". Підприємство поставить 11,7 тонн хлориду натрію на 995 тисяч гривень. Ці номери надруковані в системі Прозорро.

Варто зауважити, що NaCl (натрієва сіль соляної кислоти) в магазині коштує 4-5 гривень за кіло. Звідки така ціна у водоканалу не зовсім зрозуміло.

Ще в квітні водоканал купував сіль таблетовану "Екстра" по 4,14 гривень за кілограм, але тільки у ТОВ "Укрпродукт" з міста Бахмут Донецької області.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Нинішні торги провели без конкурсу. Постачальник ТОВ "Укрхімстандарт" зареєстрований на жителя Макіївки Олексія Золотарьова в 2015 році.

Київводоканал забруднює Дніпро.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що "Київводоканал" показав відео з процедури прочищення каналізації. У засмічених трубах виявили багато дивних предметів, такі як смартфон або ложки.