У центрі Києва, на розі вулиці Шота Руставелі, сталася пожежа.

Вогонь охопив прилеглу до найближчого кафе житлову будівлю, вся територія затягнута густим димом. На місце вже прибули пожежні. Точну причину займання поки що встановити не вдалося.

Дивіться: у Києві сталась пожежа біля станції метро

Популярні новини зараз
Усю країну накриють дощі: синоптики спрогнозували, яким буде літо в Україні Українкам посилили правила на кордоні: кого з жінок розвернуть додому Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", одна з співробітниць згорілого кемеровського торгового центру "Зимова вишня" під час пожежі намагалася врятувати телевізор. Ксенія Зіміна також розповіла про дії персоналу під час НП. Її промова прозвучала під час судового засідання щодо розгляду скарги на арешт обвинуваченого у недбалості пожежного Сергія Геніна.