Плювати на дітей: співробітниця "Зимової вишні" в Кемерово тікала з вогню з телевізором

поділитись
Пожежні "бігали по сторонах і не знали, що робити"

Одна з співробітниць згорілого кемеровського торгового центру "Зимова вишня" під час пожежі намагалася врятувати телевізор. Про це повідомляє "Інтерфакс".

Одна з потерпілих у справі трагедії в ТЦ Ксенія Зіміна розповіла про дії персоналу під час НП. Її промова прозвучала під час судового засідання щодо розгляду скарги на арешт обвинуваченого у недбалості пожежного Сергія Геніна.

"Я відштовхнула аніматора, яка бігла вниз по сходах і тягла телевізор", – розповіла Зіміна.

В цей час пожежники, за її словами, "бігали по сторонах і не знали, що робити".

Також під час засідання виступила адвокат Олена Кисельова, за словами якої виклик до пожежників надійшов не від відвідувачів центру, а від жителя будинку, розташованого навпроти.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 25 березня в торговому центрі "Зимова вишня" в Кемерово сталася масштабна пожежа, в результаті якої загинули 64 людини.

Нагадаємо, головний державний інспектор з пожежного нагляду МНС Росії Рінат Еникеев заявив, що для того, щоб жертвам жахливого пожежі в ТЦ "Зимова вишня" в Кемерово, який стався у неділю, 25 березня, вдалося врятуватися, їм потрібно було покинути будівлю через п'ять хвилин після початку пожежі.

"Попередні розрахунки показали, що у відвідувачів четвертого поверху для самостійної евакуації при непрацюючих системах протипожежного захисту було всього 5 хвилин 4 секунди", - сказав він.

Саме цього часу вистачило для того, щоб весь четвертий поверх торгового центру, де була знайдена велика частина тіл з 64 загиблих у вогні, заповнився димом.

Зазначимо, про намір створити власну видання заявив житель Кемерово Ігор Востріков, який втратив під час пожежі у "Зимовій вишні" дружину, трьох дітей і сестру.

У соціальній мережі він пояснив це тим, що більшість ЗМІ в його країні занадто далекі від об'єктивності і правди.

"Потрібні фахівці 2-3 людини для створення медійних майданчиків Копірайтер, модератор, контент-менеджер, редактор відео", - написав він, пообіцявши допомогти з житлом у разі необхідності.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
кемерово, росія, зимова вишня
Лістьєва застрелили 1 березня 1995 року в під'їзді власного будинку, через 34 дні після призначення на посаду Генерального директора телеканалу ОРТ
0
0
11:29 13.08.2018
Одна з головних прикмет пов'язана з бороною
0
0
08:35 13.08.2018
Не забудьте привітати рідних і близьких
0
0
08:08 13.08.2018
Сонце впливає на сексуальну активність чоловіків
0
0
21:19 12.08.2018
Про те, як не потрапити в лікарню після збору грибів, читайте в цьому матеріалі
0
0
17:16 12.08.2018