У мережі показали, як виглядає Київське водосховище з висоти пташиного польоту. Звичне місце з нового ракурсу виглядає особливо величним і загадковим.

У свій час Міжнародні організації визнали Київське водосховище або Київське море найнебезпечнішим об'єктом на земній кулі. Виною - потужна ГЕС, яка тут розташована. Незважаючи на небезпеку, водосховище зачаровує своєю красою і загадковістю.

Водосховище з'явилося в 1964-1966 роках і стало передостаннім з шести великих водосховищ на Дніпрі. Його площа становить 922 квадратних кілометра. На півночі воно майже доходить до кордону з Білорусією. У Київське море впадають чотири ріки.

ГЕС на водосховищі почали будувати в 1961 році і урочисто відкрили в 1964-м. Термін її експлуатації - 100 років.

Популярні новини зараз
Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"в мережі показали приголомшливі знімки з Чорнобиля, які були зроблені на камеру повного спектру з інфрачервоним фільтром.