22 лютого по вулиці Межигірська Києва у дворі одного з будинків зайнялося авто. Про це написав "Київ Оперативний" у Facebook.

Згідно з інформацією, в службу порятунку надійшло повідомлення про те, що палає автомобіль Skoda.

"Через кілька хвилин надійшло повторне повідомлення, що авто вибухає. Коли бійці пожежної охорони ДСНС ліквідували пожежу, не на камеру повідомили, що дуже схоже на навмисний підпал", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Основянськом районі Харкова рятувальники знешкодили 14 боєприпасів часів Другої світової війни.

Крім того, в Мережі з'явилося запис телефонної розмови мешканки однієї Ростова-на-Дону, Росія та представника місцевого Жеку.

Популярні новини зараз
В Україні масово закривають школи: яку альтернативу запропонують учням На фронт доходять одиниці: у ЗСУ розповіли, куди зникає більшість мобілізованих Школярів збентежив новий підручник: що не так з викладанням Ці банкноти більше не друкують: НБУ припинив виготовлення гривні деяких номіналів
Показати ще

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українцям показали новий Будинок Профспілок.