Четвертий випуск шоу "Мастер Шеф" - "Кулінарний випускний" вийшов на екрани 21 лютого. Велика кількість конкурсів, складні завдання і неймовірні страви стали окрасою цього випуску.

Перший конкурс випуску був не з простих. Підліткам треба було визначити секретну страву і правильно її приготувати. Капітани команд - Женя Антощук, Марк Левинський і Ярик Вархоляк, повинні були записати рецепт страви з допомогою відеопідказок від учасників минулих сезонів "Мастер Шеф".

Але учасники не поспішали допомагати капітанам, а, навпаки, плутали їх, спонукаючи використовувати свою логіку.

Одна з учасниць, Настя Кобиляцька, відзначитися і приготувати три, а не одну страву, закуску, основну страву і десерт.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Зірку "Глухаря" Дмитра Гусєва знайшли мертвим біля знімального майданчика

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Показати ще

У другому конкурсі підлітки поїхали в село за продуктами. Їм довелося використовувати все своє красномовство і чарівність, щоб випросити у людей провізію.

"Синя" команда перемогла, а ось "червоним" довелося з'ясовувати, хто винен у програші команди і хто понесе за це покарання.

"Червоні" вирішили, що чорний фартух одягне Женя — на їхню думку, дівчина, як капітан, не доклала всіх зусиль для перемоги.

Наприкінці випуску відбулася "Битва чорних". Бій пройшов в не дуже комфортних умовах - учасників "підвісили" в сітках. Кожен з них повинен був приготувати своє окреме блюдо, домовляючись між собою, адже тільки один з них мав доступ до плити, а інший - до ножів і т. д.

Підлітки помітно нервували і зривалися, але все ж зуміли довести справу до кінця і подати свої страви. У підсумку суддям сподобалися страви всіх трьох учасників, і шоу в цьому випуску не залишив жоден учасник.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відомий шеф-кухар і ведучий американського шоу "МастерШеф" Гордон Рамзі заради своєї коханої зробив просто подвиг. Він позбувся майже тридцять кілограмів всього за рік.