У Києві молебень на Володимирській гірці і хресний хід 27 липня перебуває під питанням через масове блокування заходів на честь 1030-річчя від Дня Хрещення Русі.

Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП.

Так, чиновники заборонили всім перевізникам Овруцького району їхати в цей день на Київ. Зате 28 липня організацією автобусів для участі в урочистостях УПЦ Київського патріархату займаються самі місцеві адміністрації.

"Всі перевізники почали масово відмовляти - всі ті, хто має свої автопарки, всі власники мікроавтобусів. Називають різні причини, але неофіційно розповідають, що 27 липня виходити на рейси в напрямку Києва їм заборонили спецслужби", - повідомив протоієрей Овруцької єпархії Олег Домінській.

Священик зазначив, що таким чином влада намагається штучно створити видимість того, що віруючих Української Православної Церкви менше, ніж прихильників УПЦ КП.

Популярні новини зараз
Новий закон про мобілізацію: хто може проходити службу за місцем проживання Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради
Показати ще

Аналогічна інформація надходить із Запорізької, Сумської, Черкаської та Херсонської областях, а також Тернополя.