У Києві молебень на Володимирській гірці і хресний хід 27 липня перебуває під питанням через масове блокування заходів на честь 1030-річчя від Дня Хрещення Русі.

Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП.

Так, чиновники заборонили всім перевізникам Овруцького району їхати в цей день на Київ. Зате 28 липня організацією автобусів для участі в урочистостях УПЦ Київського патріархату займаються самі місцеві адміністрації.

"Всі перевізники почали масово відмовляти - всі ті, хто має свої автопарки, всі власники мікроавтобусів. Називають різні причини, але неофіційно розповідають, що 27 липня виходити на рейси в напрямку Києва їм заборонили спецслужби", - повідомив протоієрей Овруцької єпархії Олег Домінській.

Священик зазначив, що таким чином влада намагається штучно створити видимість того, що віруючих Української Православної Церкви менше, ніж прихильників УПЦ КП.

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Аналогічна інформація надходить із Запорізької, Сумської, Черкаської та Херсонської областях, а також Тернополя.