З понеділка, 13 листопада, вводяться нові правила в'їзду транспортних засобів на Труханів острів.

За новим регламентом, в'їхати на острів можна через автоматичний шлагбаум. У тому випадку, якщо шлагбаум не відкриватиметься, водій може скористатися кнопкою для зв'язку з оператором.

При цьому зможуть в'їхати тільки ті автомобілі, що які внесені в базі. Камери будуть зчитувати номер автомобіля: якщо він є в базі, то шлагбаум відкривається. База формується містом, виходячи із законних прав знаходження об'єктів на території Труханового острова. Шлагбаум буде працювати тільки з 7:00 до 22:00.

Вводяться нові правила зі швидкісного режиму: обмеження по швидкості до 20 км/г. Якщо водії перевищують, то вони будуть отримувати попередження по СМС. Після трьох таких порушень номер видаляється з бази, а проїзд на Труханів острів буде закритий.

Популярні новини зараз
Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Оля Цибульська розповіла, як Зеленський у рожевій панамі "напророкував" перемогу Kalush Orchestra на "Євробаченні-2022": "Він знав" Олімпійська чемпіонка змінила гвинтівку для біатлону на автомат заради України: "Стоятиму до кінця" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Проїзд на Труханів острів

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що столичний градоначальник Віталій Кличко заявив про швидке оновлення Гідропарку, який перетвориться в український Діснейленд. Щось підказує, що з улюбленого місця відпочинку зроблять бетонну площадку.