У Києві посеред дня невідомі вчинили викрадення жінки.

Про це інформує dtp.kiev.ua у Facebook.

"В авто Хундай бежевий AI 3956 ЕО заштовхали жінку, зникли. Побачите — відразу телефонуйте 102!", — йдеться в повідомленні.

Знімок з місця

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" вводить нові правила: популярна послуга стане платною Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня Енергетичний колапс: експерт закликав готуватися, щоб пережити зиму ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Показати ще

Також опубліковано фото відповідного автомобіля, яке встигли зробити очевидці.

"У нас на Тичини біля Гоголь-пабу жінку до 30 років викрали. Машина під'їхала, її туди заштовхнули, люди не змогли відбити. Зараз начебто поліція намагається знайти машину. Кажуть, у неї дитина маленька залишився. Гуляла з собакою, собачка на узбіччі так і залишилася", — зазначають очевидці події.

Нагадаємо, колишній керівник департаменту фінансового контролю НАПК Ганна Соломатіна може назвати прізвища чиновників, перевірка декларацій яких була сфальсифікована.

Крім того, чоловік заарештованої Даяни Шаль, яка викрала 2-місячного немовляти на столичній Оболоні, накинувся на неї із звинуваченнями в студії українського ток-шоу.

Чоловік дотримується позиції, що до крадіжки дитини він не має ніякого відношення і взагалі поняття не мав, що накоїла його дружина.

Дивіться сюжет про викрадення

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", добродушний злочинець вкрав iPad і собаку, але повернув власникам найдорожче.