У Києві, на Жилянській вулиці, виявили нові графіті, які дуже схожі за стилем на роботи британського художника Бенксі.

На одному графіті намальований хлопчик, який кидає логотип Facebook, на іншому - орел з пістолетами бензозаправки замість голів. Також, недалеко з'явилося зображення щура під парасолькою, традиційного героя малюнків Бенксі.

Багато хто пов'язує появу малюнків з приїздом до Києва соліста групи Massive Attack Роберта Дель Ная. Є думка, що це саме він ховається під псевдонімом Бенксі.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Бенксі - британський графіті-художник, в своїх роботах, які несподівано з'являються по всьому світу, відображає важливі соціальні проблеми, наприклад, расизм, антисемітизм, імміграція. Графіті Бенксі оцінюються в мільйони доларів, фірмовий стиль художника - використання трафаретів.

Навколо його біографії ведеться багато суперечок. За однією версією, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс. За іншою версією, Бенксі — це Роберт Дель Ная, британський музикант з гурту Massive Attack, співак і графітист. У 2016 році британський журналіст Крейг Вільямс провів розслідування, в результаті якого з'ясував, що малюнки художника з'являлися в місцях гастролей Massive Attack. На його думку, Бенксі - один із засновників і учасників групи Роберт Дель Ная.

На підтвердження цієї теорії говорить обмовка діджея Goldie, зроблена в одному з інтерв'ю. Нагадаємо, британський музикант та продюсер Goldie у нещодавному інтерв'ю назвав ім'я загадкового бристольського художника Бенксі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві група Massive Attack виступила 26 липня, і саме в цей час у столиці з'явилося графіті, яке дуже вже нагадує роботи Бенксі.

Також "Знай.ua" писав, що Бенксі зменшив кількість зірок на прапорі Євросоюзу. Мурал, на якому працівник "відбиває" з прапора одну з 12 зірок, символізує вихід Британії зі складу ЄС.