Київ обговорює моторошну подію, яка сталась у четвер, 19 квітня, в районі метро "Політехнічний інститут".  З новобудови зірвався лист металу та упав просто на пішоходів. Є постраждлаі.

Про це повідомляє Facebook-спільнота "Київ. Оперативний".

"Еммм, як би це так пом'якше написати ...? Тільки що у новобудови #Smart #Plaza на проспекті Перемоги, 26, вітром зірвало лист металу, який упав на жінку, яка проходила повз. Кажуть, що всім ТРЦ зараз приділяють підвищену увагу, так?", - пишуть автори посту.

За попередніми даними, постраждала літня жінка. На фото видно, яких розмірів шматок, а повсюди на асфальті бризки крові.

Що з постраждалою, наразі невідомо. На місце викликали бригаду медиків, поліцію та рятувальників.

Торгові центри чекають перевірок чи закриття?

Нагадаємо, українцям розповіли, які торгові центри в українській столиці краще за інших підготовлені до можливої пожежі. Масові перевірки розпочалися після того, як в Росії в розважальному центрі 2Зимова вишня" у пожежі згоріло понад 60 людей.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 13 квітня на автодорозі Городок – Комарно Львівської області сталася НП - п'ять пасажирів маршрутного автобуса отримали хімічні опіки.Співробітники ДСНС стверджують, що одна з пасажирок везла в півлітровій пластиковій пляшці дезінфікуючий засіб для домашніх потреб. Під час руху автобуса воно розбовталося, і почалася хімічна реакція, в результаті якої речовина потрапила в салон транспортного засобу і на відкриті частини тіла інших пасажирів.