У центрі Києва біля станції метро Хрещатик двоє нещасних просять милостиню: чоловік без руки, а неподалік "паралізована" бабуся. Чи варто говорити, що ходить вона без проблем?На своїй сторінці в Facebook користувач Світлана Федик опублікувала фото і відео і розповіла, що на гроші, які дають жалісливі перехожі, жінка встигла побудувати собі триповерховий особняк на Закарпатті, чим не посоромилася похвалитися перед продавцями.


Posted by Світлана Федик on Wednesday, 15 November 2017


Світлана розповіла, що жебрачка дуже груба: "Заявляє, що поліція їй до... (не буду писати чого). Як в принципі і люди, які щодня наповнюють її загребущі руки гривнями і нерідко доларами".


Posted by Світлана Федик on Wednesday, 15 November 2017


Жінка зазначила, що чоловік без руки, що стоїть неподалік, віддає всю "виручку" зграї циган. "Не виключаю можливості того, що його тримають в рабстві і насильно примушують жебракувати. Якщо їх побачите (вони працюють на виході зі станції метро "Хрещатик"), не давайте їм грошей!" - пише Федик.Нагадаємо, раніше інформацііонний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в центрі Києва на Льва Толстого викрили "героя АТО".