Сьогодні на Володимирській гірці зібрали до 5 тисяч вірян. Резонансну "Хресну ходу" атакували столичні жебраки.

Попри очікування, основу натовпу складали бабусі, діти 5-10 річного віку, жінки в хустках. Місцеві жебраки вирішили скористатись ситуацією, адже утворився великий натовп тих, хто вірить у користь благодійності. Вони масово атакували вірян, правоохоронців та активістів, випрошуючи гроші на "лікування".

Віруючі люди охоче жертвували та скандували "Христос Воскрес!". Закликів до бунту, відновлення російської імперії та інших провокацій під час молебну не відбулося.

Читайте також: СБУ пригрозила "хресній ході" не популярними методами.

Нагадаємо, організатори "Всеукраїнської хресної ходи миру, любові та молитви за Україну" обіцяли зібрати у столиці 10 тисяч вірян. Офіційна версія мети заходу – урочисті заходи Української Православної Церкви Московського Патріархату з нагоди Дня Хрещення Київської Русі та 1000-ліття давньоруського чернецтва на Святій Горі Афон.

Популярні новини зараз
Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Активісти, громадські діячі та ЗМІ неодноразово заявляли про недоречність подібної ходи у Києві, оскільки молитися за мир треба там, де іде війна, тобто – на Донбасі.