У Києві зникли люди під час спроби перепливти на човні до острова Жуков. Водолази розпочали пошуки.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Інцидент стався на Великдень у неділю, 8 квітня. Рятувальникам надійшло повідомлення про НП пізно ввечері, о 22.44.

П'ятеро чоловіків вирішили поплавати на човні, та він раптом перекинувся. Двом чоловікам вдалося вибратися, інші троє безслідно зникли.

Рятувальники за допомогою аероглісера доставили двох чоловіків до берега, а згодом водолази розпочали шукати зниклих.

Того ж дня рятувальники за допомогою аероглісера доставили двох чоловіків до берега. А 9 квітня водолази розпочали шукати зниклих. Станом на 17:00 обстежено 4 тис. кв м акваторії Дніпра. Водолази обстежують Дніпро біля острова Жукова. Пошукові роботи проводяться протягом світового дня.

Відео з місця подій

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські рятувальники попереджають про підвищення рівня води в річках та озерах. Відомо, що рятувальники визначили найбільш небезпечні дати, це: 8,9 та 10 квітня. За даними ДСНС, збільшення рівня води очікується на річках басейнів Прип'яті, середніх та нижніх течіях Сули, Псла, Ворскли - на 0,1 - 0,5 м з виходом води на заплаву, її подальшим затопленням (Сумська, Полтавська обл.), і на Волині - з досягненням відміток початкового затоплення окремих господарських споруд в Ратнівському, Старовижівському, Любешівському та Маневицькому р-нах. Українців просять бути обережними та утриматися від плаванні на човнах. А також велика вода загрожує підтопленню будинків та господарств.

Кияни "відзначили" Великдень кривавим звірством. У неділю, 8 квітня у столиці влаштували криваве побоїще. Почалося все з бійки, а обернулося пограбуванням і ножовим ударом в обличчя. Так релігійне свято відзначили двоє киян в Оболонському районі.