Навколо пологів в принципі дуже і дуже багато різних і не найприємніших міфів. Особливо багато страшилок стосуються саме сексу після пологів. Нібито ви не зможете любов'ю мало не пів року. Насправді все не так страшно. Зараз ми розповімо вам через, скільки не можна займатися сексом після пологів.

До речі, тут ви можете прочитати про це детальніше.

Скільки не можна займатися сексом після пологів

Зазвичай дівчатам озвучують період приблизно в чотири-шість тижнів. Все залежить від особливостей організму жінки. Всі ці вимоги пов'язані з тим, що організм відновлюється, а окремі органи загоюються. Якщо ж ігнорувати ці рекомендації лікарів, то можна дуже сильно нашкодити здоров'ю дівчини, аж до того, що потрібні будуть операції.

Так само існує досить дивний міф про те, що всі дуже сильно розтягнеться. Але це лише вигадки. В подібних питаннях краще довіряти словам професіоналів. Лікарі кажуть, що дійсно статеві шляхи у дівчини дуже сильно розтягуються, але в цьому допомагають лише гормони, які виділяються при вагітності. Після цього все досить швидко приходить в «вихідний» вид і тонус.

Популярні новини зараз

У жовтні відбудеться індексація доходів: кому пощастить отримати більше грошей

У Instаgram хворої на рак Заворотнюк з'явилися трепетні фото: "Справжнє кохання існує"

Рік Білого Пацюка: яким знакам Зодіаку світять шалені гроші і нове життя

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Іноді дівчатам потрібно згадати про вправи Кегеля, які допоможуть відновитися швидше.

Через скільки після пологів можна займатися любов'ю якщо є шви

Існує ще один міф про те, що якщо після пологів є шви займатися сексом буде боляче. І на жаль це не міф. Дійсно буде боляче, але не довго. І пов'язано це може бути не лише з наслідками пологів.

Найчастіше термін відновлення залишається таким же 4-6 тижнів, але можуть з'явитися неприємні відчуття під час сексу. Пов'язано це в першу чергу зі страхом (якщо пологи проходили дуже важко), недостатнім збудженням, браком змазкиі через зниженого лібідо через пологів.

Але якщо фізичне відновлення пройшло нормально, то вам в такому випадку допоможуть хороша прелюдія і лубриканти.