У соцмережах звернули увагу, що наповненість російського круїзного лайнера "Князь Володимир" є меншою в десятки разів, що, звичайно, абсолютно не заважає російським пропагандистам радісно рапортувати про "рекорди".

Так, місцеві прислужники режиму відрапортували, що лайнер "відправився в четвертий круїз до Криму з рекордним числом пасажирів". Повідомляється, що на борту корабля було аж 180 пасажирів, в той час як в доокупаційні часи круїзні лайнери перевозили тисячі людей. Так, рекорд був зафіксований у 2013 році, тоді судно вмістило 4 тисячі осіб на своєму борту.

"Круїз по-російськи. Коли це позорище вже потоне, воно своїм існуванням порочить наші спогади", - відзначає місцевий блогер. – "Цей плаваючий іноді лапоть просто ображає мене своїм існуванням. Володимир це ... Хоч би лайном його залило вже під три чорти".

Як повідомляв "Знай.ua", російські артисти могли спокійно їздити в Україну, якби до Криму їздили за українським законодавством.Таку думку висловив народний депутат і радник глави МВС Антон Геращенко.