Чисельні акції протесту, що організовувались учасниками ГО "АвтоЄвроСила" впродовж року, нарешті мали б подіяти – після низки переговорів із представниками Уряду активісти сподівалися почути про внесення довгоочікуваних змін в закони 2342 та 2345. Та в останній момент ситуація пішла не "по сценарію". Деталі з'ясовували Знай.ua.

"Новорічний подарунок" в розмірі 170 тис грн

Враховуючи новорічні "канікули", що невдовзі наступлять в Верховній Раді, розгляд цього питання мало відбутися в оперативному порядку, оскільки вже з 1 дня 2020 року у повну силу вступлять нові "санкції" для власників автівок на єврономерах.

Втім, бажаного результату активісти так і не досягли.

Популярні новини зараз

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

"Я тільки що переговорив із головою Комітету податкової та митної політики Гетманцевим і він сказав, що ні за закон 2342, ні 2345 голосувати і розглядати в Комітеті сьогодні не будуть, тому що немає висновку Кабінету міністрів. Кабмін не дав загальний висновок. Він мені дав гарантію, що проголосують 2288, і з 1 січня кожному з нас прийде новорічний подарунок в розмірі 170 тисяч гривень", – повідомляє керівник ГО "АвтоЄвроСила" Олег Ярошевич.

Одразу ж після отриманої відповіді було прийнято рішення про розмову із Президентом.

Комітет відмовив - чекайте штрафів 170 000 грн

Geplaatst door Авто Евро Сила op Woensdag 18 december 2019

"Нічого не змінюється, не чує нас влада і не виконує свої обіцянки Президент. На жаль, на сьогоднішній день, немає іншого вибору, як робити ті дії, які ми зараз проговоримо. Давайте поїдемо до нього додому і почекаємо – будемо йому задавати питання", – відзначив Олександр Ярошенко.

Після озвучення плану дій чисельний натовп вирушив прямісінько під будинок Володимира Зеленського, що знаходиться неподалік від Верховної Ради та Адміністрації Президента – локацій, де і відбувалися впродовж двох днів мирні акції активістів ГО "АвтоЄвроСила".

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.