Всесвітньо відома провидиця Ванга давала багато порад людству на майбутнє.

Вона також передбачала багато цікавих подій на 2020 рік. На її думку, наступний рік повинен стати доленосним для багатьох країн. Також на нас чекають деякі негаразди, так як це високосний рік, однак в цілому ясновидиця говорила про майбутнє з позитивної сторони.

Ванга

Світ у 2020 році

Перше — це проблеми природного характеру. Взаємини між державами і націями самі собою зміцняться, коли люди побачать лють і гнів природи.

Точних прогнозів з цього приводу Ванга не дала, сказавши лише, що світ стане біля роздоріжжя. Враховуючи зростаючі проблеми з кліматом і забрудненням середовища, таку думку ясновидиці можна вважати цілком розумним.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Ще на початку дев'яностих років Ванга говорила, що до 2020 року людство зрозуміє, що вона робить не так і чому.

Що стосується нових воєн і завершення старих, то в цьому напрямку Ванга майже ніяких прогнозів не давала. Ясновидиця зазначила, що світ буде неможливий без бажання з обох сторін. 2020 рік буде саме тим роком, коли людям треба спочатку перемогти у внутрішній війні з самими собою.

Ванга

Росія в 2020 році

Ванга дуже любила РФ. У 2020 році вона бачила життя росіян досить непростий, однак щасливою. У 2020 році у громадян Росії повинна з'явитися згуртованість. Весь світ може бути проти Росії, і вона це витримає. Однак, під час і після 2020 року не можна допустити, щоб брат ішов проти брата.

Ясновидиця також бачила яскраве палюче Сонце у своїх видіннях. Вона стверджувала, що відчуває жар на своїх руках, дивлячись на Росію. Можливо, що в 2020 році країну чекає дуже спекотне і посушливе літо.

Певно, Росія до 2020 року зможе трохи відпочити від негараздів на політичному фронті, так як нових ворогів не додасться, а старі не стануть активізуватися занадто сильно.

Нагадаємо, що пророцтва відомого ченця про майбутнє збуваються наяву.

Як повідомляв портал Знай.ua, перед Новим роком уфологи пророкують землянам кілька теорій про те, які біди можуть чекати людство в 2020 році.

Також портал Знай.ua писав, як 2020 рік змінить долю всього людства, і що готують зірки Україні.