Абромавічус бере на роботу росіян

поділитись
Нові подробиці про те, як Айварас Абромавічус критикував чиновників, які заважають йому боротися з корупцією, а сам проводить закриті конкурси

Глава Міністерства економічного розвитку Айварас Абромавічус провів кілька закритих конкурсів на заміщення посад в енергетичні компанії. Це безпосередньо порушує українське законодавство.

Інформація про це з'явилася у компанії "Центренерго", передає Gazeta.ua. Учасники конкурсу, які подали документи на участь у відкритому конкурсі подали документи до суду, щоб викрити незаконну процедуру і виграли його. За матеріалами суду стало відомо, що на посаду керівника державної енергокомпанії намагалися призначити громадянина Росії Фаворова, який раніше був співробітником корпорації ДТЕК. І це при тому, що, то ж "Центренерго" має прибутковість і позитивну динаміку зростання.

Учасники конкурсу апелювали до спеціальної процедури призначення на посади, яка прописана постановою Кабміну №777 від 03.09.2008 року.

"Претенденти на посаду повинні подавати заяви на ім'я голови комісії при Комітеті з призначенням керівників особливо важливих для економіки підприємств, при цьому необхідно дотримуватися термінів, а процес повинен бути публічним", - йдеться в повідомленні, що ще раз підкреслює незаконність проведених Айварасом Абромавичусом конкурсів.

Читайте також: Пасішнику повідомили про підозру за тиск на Абромавічуса

Нагадаємо, що Айварас Абромавічус звинувачував одного з лідерів "Блоку Петра Порошенка" Ігора Кононенка у тиску, тому що він лобіював свою людину на посаду генерального директора "Укрхімтрансаміаку".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Айварас Абромавічус, Мінекономрозвитку, Україна
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018