Новоспечений півзахисник київського "Динамо" Жуніор Ахіссан відзначився голом у дебютному матчі. Футболіст із Кот-Д'івуару вийшов у старті на контрольний матч команди U-19 проти клубу "Єдність" з села Плиски.

Трохи більше тайму 19-річному хлопцю знадобилось для взяття воріт суперника. На 64 хвилині матчу він забив гол і позбавив тренерів "Динамо" сумнів щодо своєї покупки. Загальний рахунок на табло був 4:0 на користь киян.

Наразі невідомо, коли саме Ахіссан приєднається до першої команди "Динамо", але хлопець не соромиться заявляти про свої амбіції. Раніше африканець грав за клуб "Академія Івуар" та російські "Крилья Советов".

Вже 6 серпня 19-річний хлопець матиме змогу відзначитись першим голом в офіційному матчі. У цей день в Україні офіційно стартує футбольний чемпіонат для 19-річних гравців.