Активісти побилиися через виступаючого, який не знав української (відео)

поділитись
Подробиці бійки в Одесі, де під час відкриття відзнаки на честь Небесної сотні побилися представники "Батьківщини" та "Свободи". Причина бійки - суперечки навколо мови та прапорів

У Одесі 20 лютого на відкритті пам'ятного каменю Небесній сотні виникла бійка між прихильниками двох політичних сил. Побилися між собою представники "Батьківщини" та "Свободи"

Як зазначає видання, перед відкриттям пам'ятного знаку слово надали голові Одеської облради Анатолію Урбанському, однак прихильники ВО "Свобода" не дали йому говорити, вимагаючи від нього виступу українською мовою. Урбанський зізнався, що не знає української і відійшов в сторону, після чого слово надали його заступнику, голові обласної організації партії "Батьківщина" Олегу Радковському. Про це пише місцеве видання "Думская".

Після Радковського слово взяв його однопартієць Григорій Гріншпун, який одразу заявив, що не знає української і буде говорити російською. Одразу ж до нього підбіг чоловік, вимагаючи або говорити державною мовою, або відійти від мікрофону. Після цього "свободівці" почали вимагати від прихильників "Батьківщини" забрати партійні прапори від пам'ятного знаку і між сторонами зав'язалась бійка.

Читайте також: Погром в Києві це поганий сигнал для влади - політолог

Тим часом у Києві в річницю вшанування Героїв Небесної Сотні влаштували погроми у російських банках. Добряче дісталося "Альфа-банку" - у будівлі не тільки вибили скло, а й увірвалися всередину і потрощили там меблі й техніку.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
бійка в Одесі, бійка прихильників Батьківщини та Свободи, камінь на честь Небесної сотні
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Послугу потрібно буде не тільки замовити, але і оплатити
0
0
11:47 22.03.2018
Тарифи зміняться вже з наступного місяця
0
0
11:18 22.03.2018
Нові напрямки запровадять вже зовсім скоро
0
0
11:05 22.03.2018
Слідкуйте за своїми вчинками, адже сьогодні вони набувають важливого значення
0
0
10:40 22.03.2018
Багато сфер значно оптимізували і вийшли на новий рівень
0
0
10:23 22.03.2018