Засновників проекту The Refugee Nation, який підтримує спортсменів зі збірної біженців на Олімпіаді, створили для своєї команди прапор - помаранчеве полотнище з чорною смугою. Як повідомляє сайт проекту, колір прапора асоціюється з кольором рятувальних жилетів, в яких тисячі біженців перетнули Середземне море.

Дизайн прапора розробила сирійська біженка Яру Саїд, яка сьогодні живе в Амстердамі. За словами дизайнера, помаранчевий рятувальний жилет став для неї, як і для багатьох інших людей, вимушених покинути свій дім, символом солідарності і надії на безпечне і спокійне життя.

Саїд переконана що проблеми біженців сьогодні стосуються всіх, адже зараз людство переживає гуманітарну кризу, масштаб якої можна порівняти з Другою світовою війною.

Прапор активісти передали олімпійцям з команди біженців. Але добитися офіційного дозволу на його використання під час змагань не вдалося. Представники Олімпійського комітету пояснили свою відмову тим, що збірна біженців виступає під прапором з п'ятьма кільцями, який символізує мир і єднання всіх народів.

Однак, ініціатори проекту The Refugee Nation вважають, що "нація біженців" заслуговує право мати власну символіку.
Крім прапора, у спільноти біженців з'явився і свій гімн. Його написав теж біженець з Сирії Мутаз Аріан, який три роки тому кинув навчання в університеті і покинув свою країну, відмовившись служити в армії Асада.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Російські спецслужби роблять все, щоб Україні не було чим воювати: погрожують розправою іноземним торговцям боєприпасами Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще