У Конгресі США внесли законопроект щодо виділення Україні військової допомоги на $1 млрд. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на апарат американського законодавчого органу.

Палата представників Конгресу США, а саме - демократ Адам Сміт та республіканець Мек Торнберрі запропонували законопроект, що передбачає поставки різного виду зброї до України.

Торнберрі є головою, а Сміт - старшим демократом комітету нижньої палати Конгресу у справах збройних сил. Крім них під документом стоять підписи ще 28 парламентарів.

Згідно з текстом законопроекту, міністру оборони США дають право, координуючись із держсекретарем, "надати допомогу, в тому числі техніку, зброю оборонного призначення, логістичну підтримку, поставку, обслуговування, технічне забезпечення, навчання армії і сил безпеки України".

Глава Пентагону буде мати право на все це до 30 вересня 2017 року.

Популярні новини зараз
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців
Показати ще

Автори уточнюють, що треба допомогти Києву "захистити свою суверенну територію від іноземної агресії". Це треба також для "забезпечення умов для мирного врегулювання з метою припинення конфлікту".