У Конгресі США внесли законопроект щодо виділення Україні військової допомоги на $1 млрд. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на апарат американського законодавчого органу.

Палата представників Конгресу США, а саме - демократ Адам Сміт та республіканець Мек Торнберрі запропонували законопроект, що передбачає поставки різного виду зброї до України.

Торнберрі є головою, а Сміт - старшим демократом комітету нижньої палати Конгресу у справах збройних сил. Крім них під документом стоять підписи ще 28 парламентарів.

Згідно з текстом законопроекту, міністру оборони США дають право, координуючись із держсекретарем, "надати допомогу, в тому числі техніку, зброю оборонного призначення, логістичну підтримку, поставку, обслуговування, технічне забезпечення, навчання армії і сил безпеки України".

Глава Пентагону буде мати право на все це до 30 вересня 2017 року.

Популярні новини зараз

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Автори уточнюють, що треба допомогти Києву "захистити свою суверенну територію від іноземної агресії". Це треба також для "забезпечення умов для мирного врегулювання з метою припинення конфлікту".