Американка залишила свій будинок через любов до кішок

поділитись
Мешканка Каліфорнії Лінеа Латтанцио переїхала в трейлер, розташований на своїй ділянці землі, щоб віддати котедж з п'ятьма спальнями тисячі бездомних кішок.

Мешканка Каліфорнії Лінеа Латтанцио переїхала в трейлер, розташований на своїй ділянці землі, щоб віддати котедж з п'ятьма спальнями тисячі бездомних кішок. Жінка володіє найбільшим в штаті притулком для тварин Cat House On The Kings, де тварини не сидять у клітках, пише The Daily Mirror.

67-річна жінка відчула себе самотньою в своєму будинку через відсутність чоловіка і дітей.
Вона відкрила притулок на власні кошти, продавши автомобіль і коштовності. Зараз Латтанцио та волонтери доглядають за 800 дорослими тваринами і 300 кошенятами.

Жінка почала забирати тварин додому з вулиці в 1992 році. У 1993 році вона отримала освіту ветеринара, щоб доглядати за вихованцями. "Не думаю, що знайдеться хтось ще, поживший з 28 тисячами кішок за 24 роки. Можливо, це рекорд ", - сказала Латтанцио.

Читайте також: В Туреччині жінка успішно оскаржила виселення її кота

22 грудня 2015 власники кафе Hott Spott в місті Мітіліні на грецькому острові Лесбос стали пускати в заклад бездомних собак. Після трьох годин ночі, коли йде останній відвідувач, господарі дозволяють місцевим псам спати на диванах. Кафе зберігало популярність багато в чому завдяки проекту допомоги тваринам.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
бездомні кішки, дорослі тварини, Каліфорнія, котедж, кошенята
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Нарешті прийде потепління та довгоочікувана весна
0
0
10:14 24.03.2018
Почніть вихідні з актуальних новин
0
0
09:42 24.03.2018