У своїй новій рекламі компанія вирішила натякнула на перевагу власної операційної системи. Про це пише birdinflight.com.

Компанія Android опублікувала в YouTube рекламний відеоролик Monotone, в якому натякнула на перевагу своїх смартфонів над пристроями на базі операційної системи iOS.

У хвилинному відео піаніст грає на однакових на перший погляд роялях, які звучать по-різному: якщо на першому інструменті кожна клавіша видає унікальний звук, то на другому всі вони звучать однаково. "Будьте разом. Але не будьте однаковими ", - йдеться у відеоролику.

Читайте також: З'явилися фото нових телефонів Motorola (фото, відео)

Нагадаємо, стала відома дата виходу нової техніки від Apple. 13 березня компанія з Купертіно офіційно презентує смартфон iPhone 5SE та планшет iPad Air 3, а вже через кілька днів розпочне продаж.

Популярні новини зараз

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Найкращі анекдоти на середу 13 листопада допоможуть не заснути на роботі

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

За інформацією авторитетного видання 9to5Mac, Apple обрала нову стратегію та продаватиме нові гаджети майже одразу після презентації. Раніше оновлену лінійку американської компанії можна було купити лише через кілька тижнів після презентації, але зараз ця процедура стала більш швидкою. Вже 18 березня в офіційних магазинах Apple з'являться iPhone та iPad. Їх також можна буде купити онлайн.