Макс Барських презентував новий кліп.

Головну роль у відео зіграв сам артист, а його музою-русалкою стала ангел Victoria's Secret Дарина Малигіна, яка працювала з Prada, Marc Jacobs, Miu Miu і Moschino.

Молоді люди у кліпі обіймаються в печері і бродять по холодному океанському узбережжю.

Відео знімали протягом 5 днів у Португалії. Режисером виступив Алан Бадоєв.

Зйомки вийшли досить небезпечні. Заголовні сцени кліпу знімали у підводній ущелині у скелі, яка "відкривалася" всього на півгодини на добу.

Популярні новини зараз
Газові плити, котли та колонки: "Нафтогаз" попередив всіх власників Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

4 листопада у київському концерт-холі Stereo відбудеться сольний концерт Макса Барських з прем'єрою нового альбому і кращими хітами.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", LOBODA загіпнотизувала фанатів "очима".