Антон Геращенко впевнений, що пожежа в будівлі Солом'янського суду сталася по причині навмисного підпалу, а не замикання електромережі, як раніше говорили правоохоронці, інформує "Гордон".

Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко розповів, що підпал будівлі суду був здійснений безпосередньо всередині приміщення Солом'янського суду Києва.

Читайте також: Нацполіція: кримінальні справи в Солом'янському суді згоріли самі по собі

сьогодні говорив з фахівцями з державної служби з надзвичайних ситуацій і поставив просте запитання: це випадкове загоряння або підпал? У таких випадках порушується кримінальна справа, в рамках якого робиться експертиза, експерти з пожаротехніки дають висновки. За попередньою оцінкою, це, безумовно, схоже на підпал на 98%", - прокоментував депутат.

"Далі в рамках кримінальної справи будуть зніматися дані камер, зніматися показання свідків, хто був в цьому будинку. Тому що це було не зовні, не вкидання пляшки з горючою сумішшю у вікно, це було зроблено зсередини. Тобто це міг бути хтось то з людей, хто перебував в цей час в суді, коло досить обмежений. Інтерес - десятки кримінальних справ щодо чиновників. Оскільки справ там десятки або сотні, то треба з'ясувати, яке діло хотіли знищити", - додав Геращенко.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський, Антон Геращенко і Денис Монастирський прокоментували розстріл солдатів у Дніпрі: "Якою треба бути мерзотою..."

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Показати ще

Нагадаємо, що 13 червня в Києві сталася пожежа в приміщенні Солом'янського районного суду. Правоохоронці раніше повідомили, що причиною загоряння в Солом'янському райсуді Києва стало замикання електромережі. Під час огляду будинку слідчі вилучили залишки електромережі та сміття.