Офіційний візит Петра Порошенко в Арабські Емірати на виставку військового озброєння IDEX-2015 завершився "підписанням важливих контрактів із українськими підприємствами-виробниками". Радник міністра МВС нардеп Антон Геращенко, що Україна також купуватиме в ОАЕ озброєння. Експерти повідомили "Знай" кажуть, що в Еміратах ми можемо закупити безпілотники та броньовики. Також Україні можуть постачати зброю, яку Арабські Емірати раніше закуповували в інших країнах..

"Не варто думати, що в Еміратах не виробляють військову техніку. Скажімо, величезна компанія Streit Group має заводи в 30 країнах, яка випускає якісні броньовики. Також у Еміратах роблять безпілотники. Більше можна буде говорити після повернення наших представників з Дубаїв", - каже військовий експерт з Центру досліджень армії Антон Міхненко.

Експерт нагадує, що виставковий стенд Близького Сходу збільшується з кожним роком, а Арабські Емірати входять в лідери закупівлі військової техніки.

"Не переконаний, що з Еміратів зможуть постачати важку зброю чи артилерію. Емірати займають лише 43 місце у світі у переліку постачальників зброї. З іншого боку, вони можуть передати нам стару зброю, яка вже буде непотрібна в зв'язку з модернізацією армії ОАЕ. Але ніхто вам про ці домовленості не скаже", - додає військовий експерт Микола Сунгуровський.

Радник міністра МВС Антон Геращенко, якій разом із Порошенком перебував на виставці IDEX-2015, уточнив, що домовленості про постачання Україні певних видів озброєння і військової техніки є, але види і обсяги поставок розголошувати не можна.

Популярні новини зараз

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

"Араби, на відміну від європейців і американців, не лякаються погроз Путіна про розв'язання третьої світової війни у разі поставок нам озброєння чи військової техніки. До того ж, вони мають до Путіна свої порахунки - за зниження цін на нафту та нестабільність у світі, що заважає довгостроковому розвитку ОАЕ. Так що це буде їхня маленька помста", - зазначив Геращенко.