Під час матчу між "Борнмутом" - "Саутгемптоном" втратив свідомість резервний арбітр Кевін Френд. Команди грали у рамках 28-го туру. В результаті він травмувався.

Про це повідомляє видання ВВС. Френд знепритомнів біля тренерської лави. Він вдарився головою під час падіння. Арбітр порізав обличчя. У підтрибунному приміщенні йому надали першу допомогу.

Після цього Кевіна Френда відправили до лікарні для більш детального обстеження. Там він залишився до ранку.Прикрий інцидент стався наприкінці першого тайму поєдинку. Френд в цей час збирався оголосити про додані хвилини до основного часу матчу.

Через епізод з непритомністю на п'ять хвилин перенесли початок другого тайму поєдинку. Місце Френда на полі зайняв другий резервний суддя Дін Трелевен, який до цього спостерігав за грою на трибуні. Поєдинок закінчився перемогою "Борнмута" над "Саутгемптоном" з рахунком 2:0.