Затриманого прямо на засіданні Кабміну голову Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського відпускають. Зараз в Печерському суді розглядають його справу. Два дні тому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пояснив – "головний рятувальник" підозрюється в отриманні "відкатів" при купівлі пального. Гроші з оборудок переводили в офшори.

На початку засідання слідчі клопотали, аби Бочковського взяли під варту. Але потім з незрозумілих причин відкликали клопотання.

А суддя не знайшла у матеріалах провадження достатніх доказів провини Бочковського. Тому повернула слідчим з Генпрокуратури документи та порадила їх доопрацювати.

Бочковського та його зама Василя Стоєцького затримали на 64 години, вони спливають сьогодні.

Раніше Аваков казав, що Бочковський при покупці пального завищував вартість бензину на 15-20%. Наручники на чиновників надягли прямо на Кабміні. В той же день майже всі області Україні залишилися без керівників ДСНС. Їх відсторонили від роботи.

Популярні новини зараз
Гігантський мобілізаційний ресурс: ТЦК кинули оком на пенсіонерів Перевірте свій стаж: пенсіонерам призначать майже 500 грн доплати Єдина причина – жадібність: експерт розкрив правду про підвищення тарифів Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано
Показати ще