Трагічна гибель футболіста трапилась у грі регіональної ліги чемпіонату Аргентини між клубами "Сан Хорхе де Вілья Еліса" та "Дефенсорес де Колон". Гравець "Сан Хорхе" Мікаель Фавре отримав кілька ударів в голову від суперника, від чого помер.

За інформацією El Dia, спочатку Фавре отримав удар по голові від суперника в ігровому епізоді - опонент ненавмисно відмахнув рукою. Цей момент спричинив сутичку між гравцями двох команд, яка перетворилась на бійку. В ній 24-річний гравець отримав ще один удар - він став фатальним.

Мікаель Фавре втратив свідомість на футбольному полі, і його довелось відвезти до лікарні. Там він також не прийшов до тями, і лікарі зафіксували його смерть. Два учасника цієї бійки вже знаходяться у поліцейському відділку. Невідомо, які санкції застосують проти них.

Читайте також: Шотландські фанати напали на гравців суперника

Популярні новини зараз

Євген Комаровський жорстко "пропісочив" невакцинованих українців: "Для багатьох ця осінь стане останньою"

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Сьогодні футбол у Латинській Америці переживає відносно спокійні часи. На початку сторіччя бійки між європейськими футбольними фанатами виглядали квіточками в порівнянні з тим, що творилось на полях Колумбії та Аргентини. Бували випадки, коли гравці отримували дискваліфікації на усе життя через нездорову агресію до суперників.