В Камбоджі в джунглях археологи знайшли мережу древніх міст.

Знайдені поселення раніше не фігурували в жодних записах учених, їх датують Середніми віками, передає "Кореспондент" з посиланням на "Guardian".

Нові знахідки й дослідження, пов'язані з ними, за словами австралійського археолога Деміана Еванса та його колег, дозволять перевернути сьогоднішні уявлення про історію Азії.

В ході робіт вчені використали технологію сканування лазером з неба. Цю саму технологію археологи застосовували в масштабному проекті, дослідивши лазером 1,9 тисячі квадратних кілометрів джунглів в 2015 році.

Новознайдені міста знаходяться неподалік храмового комплексу Ангкор-Ват, присвяченому богу Вішну. Цей комплекс є одним з найбільших коли-небудь створених культових споруд на Землі. Його будівництво датується XII сторіччям.

Популярні новини зараз
Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Британець, котрий воював за Україну, розкрив жахливі тортури окупантів після полону: "Росіяни люблять..." Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

За словами археологів, тут могла існувати ціла імперія, яка свого часу була найбільшою на планеті.